Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Aldom - Oferta - Drzwi

Image

Zewnętrzne


Są tym co my i nasi goście widzą jako jedną z pierwszych rzeczy. Stanowią wizytówkę każdego domu i mieszkania. Wykonywane najczęściej z wysokiej jakości klejonek lub drewien litych zapewniają doskonałą szczelność oraz zachowują ciepło. Często stosowane są w nich wzmocnienia blachą, szklenia niskoemisyjne oraz przeciwłamaniowe aby domownicy mogli się czuć bezpiecznie i komfortowo.

Image

Wewnętrzne


To właśnie one przenoszą nas z jednego pomieszczenia do drugiego i to one właśnie są najbardziej zróżnicowaną grupą stolarki budowlanej. Stanowią prawdziwe wyzwanie dla każdego kto chce urządzić dom, od dekoratora czy architekta wnętrz po wielu z nas. Występują w wielu szerokościach, niezliczonej i bardzo bogatej gamie kolorów i możliwych wykończeń, ze szkleniem jak i w wersjach pełnych. Są tacy, którzy twierdzą, że dobrze dobrane są jednymi z najbardziej reprezentacyjnych elementów każdego wnętrza, zarówno typowo przeznaczonego do mieszkania jak, ale i do pracy, biura czy gabinetu.

Image

Stalowe


Jeśli potrzebujesz drzwi do pomieszczeń gospodarczych, piwnicznych lub innych gdzie musisz pogodzić elegancje z prostotą i trwałością to rozwiązaniem są drzwi stalowe. Są wykonywane z arkuszy blachy o odpowiednio dobranych pod katem wytrzymałości, ogniochronności i dymoszczelności parametrach, zamocowanych na stalowej ramie.