Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Aldom - Oferta - Rolety materiałowe i zewnętrzne

Image

Rolety PRESTIŻ


Rolety w kasecie i prowadnicach typu PRESTIŻ wykonane są z PCV. Są to rolety, które cieszą się obecnie największym powodzeniem na rynku.
Image

Rolety austriackie


Rolety austriackie stanowią bardziej ozdobną formę rolet rzymskich. Charakteryzują się brakiem usztywnień poziomych, dzięki czemu tkanina naturalnie i ładnie się układa. W materiale dodatkowo wszyta jest taśma pionowa prowadząca podciągi.
Image

Rolety zewnętrzne


Wykonane są z wysokogatunkowego stopu aluminium, a odpowiednio wyprofilowane i wypełnione pianką poliuretanową profile gwarantują wysoką wytrzymałość, szczelność i prawie bezszelestne podnoszenie i opuszczanie pancerza, które może być dokonywane za pomocą silnika, korby, bądź zwijacza taśmowego. Rodzaj zastosowanego mechanizmu zależy głównie od ciężaru pancerza. Rolety stanowią element elewacji budynku.

Rolety zewnętrzne chronią przed:

  • - wpływami atmosferycznymi,
  • - niską i wysoką temperaturą - zmniejszają koszty utrzymania ciepła,
  • - hałasem - ochrona akustyczna,
  • - promieniowaniem magnetycznym,
  • - włamaniem,
  • - możliwość wentylacji pomieszczeń.
Image
Image
Image

Tkaniny do rolet


Zdjęcia przedstawiają fragment tkaniny o wymiarach ok. 5 cmx 3 cm.
Image
Image
Image

Żaluzje poziome


Zapewniają estetykę i komfort w mieszkaniu, ponieważ poza zaletami architektonicznymi posiadają właściwości regulatora klimatyzacji odbijając 98% ciepła promieni słonecznych. Duży wybór kolorów umożliwia dopasowanie żaluzji do każdego wnętrza.
Image

Żaluzje pionowe


Funkcjonalne i komfortowe rozwiązanie dla biur, domów, hoteli i innych pomieszczeń, zwłaszcza użyteczności publicznej. Nasza kolekcja obejmująca szeroką gamę wzorów i kolorów tkanin, pozwala na najbardziej wyszukane aranżacje wnętrz.
Image

Moskitiery


Moskitiery i drzwi moskitierowe to doskonała ochrona przed wszelkimi insektami. Wykonane są z profilu aluminiowego oraz z siatki ze wzmocnionego włókna szklanego pokrytego PVC.
Image

Markizy


Markiza to inwestycja na lata, dlatego wyboru należy dokonać starannie i bez pośpiechu. Chroni przed kaprysami pogody, zapewnia intymność i komfort. Nasz doradca dopasuje optymalną szerokość i wysięg markizy w zależności od stopnia nasłonecznienia i potrzeb Klienta.
Image

Kurtyny


Kurtyny paskowe - najkorzystniejsze cenowo i funkcjonalnie przegrody do hal. Kurtyny paskowe to jednocześnie połączenie prostoty, skuteczności i wysokiej estetyki.

Okmar